Tłumaczenia norweski: odporne na wiatr i niedomówienia

 

Nasze biuro tłumaczeń norweskich oferuje profesjonalne tłumaczenia z i na język norweski. Chciałbyś wiedzieć więcej na temat języka norweskiego? To język niezwykły. Norweski nie ma jednej oficjalnej wymowy. Posiada też dwie równorzędne formy pisane, które są tak samo honorowane. Dlatego warto mieć dobrego tłumacza języka norweskiego. Bez jego pomocy niewiele zdziałasz w tym temacie. Poznaj nasze biuro tłumaczeń norweskiego. Sprawdź, co możemy dziś dla Ciebie zrobić.

 

Tłumaczenie język norweski: jeden język, dwa rodzaje pisma, wiele dialektów

Jedną z najciekawszych spraw w języku norweskim jest to, że występują w nim dwa rodzaje pisma: bokmål i nynorsk. Co ciekawe, oba są oficjalnie uznane w Norwegii. I każdy z nich tak samo jest honorowany. Pierwszy z nich, dosłownie „język książkowy” pochodzi od języka duńskiego i rozwijał się w miastach. Drugi z nich to pismo prowincji. Nie oznacza to jednak, że tak daleko idący podział języka mamy w Norwegii. Nic bardziej mylnego. Jednak fakt jest taki, że oba te pisma funkcjonują w Norwegii równolegle. Jak się w nich połapać? Jak je rozpoznać? Tylko dobry tłumacz je zna i wie jak z nimi się obchodzić. Jak można przetłumaczyć jeden do jednego? Poznaj możliwości naszych tłumaczy. Sprawdź jak potrafią przetłumaczyć je oba.

Samo tłumaczenie z języka norweskiego na polski może być niewystarczające. Bo słowa są tylko słowami. W języku norweskim ważny jest kontekst i emocje. Bo język norweski wcale nie jest zimny jak lód. Potrafi wspaniale oddawać gorące uczucia i przyjazne emocje. Wiemy coś o tym.  Nieważne jednak jak zawiłe jest pismo i historia Norwegii. Ważne, abyś mógł dysponować   najlepszym przekładem norweskiego.

Zadbamy o każdy szczegół Twojego zlecenia. Postaramy się, aby Twoje tłumaczenie było stworzone na miarę norweskich oczekiwań. Doskonale wiemy, że tłumaczenie dokumentów norweskich to nie taka łatwa sprawa. Dlatego proponujemy dla Ciebie usługi naszych tłumaczy. To oni najlepiej wiedzą jak zająć się przekładem z norweskiego na polski i odwrotnie. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu.

Biuro tłumaczeń norweski: mały kraj wielkich możliwości

Norwegia to niewielki kraj leżący na północy Europy. Zamieszkuje go zaledwie 5 milionów osób, które mówią w języku norweskim. To naprawdę niewiele w porównaniu chociażby do Polski. Jednak mimo tych niewielkich rozmiarów i populacji, Norwegia to kraj niezwykłych możliwości. Trudno się więc dziwić, że coraz częściej wyjeżdżamy do pracy w Norwegii.

Gdzie najczęściej potrzebne są tłumaczenia z języka norweskiego i na język norweski? Nawet nie zdajemy sobie sprawy jak często ich potrzebujemy. Dobre tłumaczenie z norweskiego na polski może być podstawą do dalszej współpracy między firmami.

Oferujemy:

tłumaczenie tekstu norweskiego na polski wykonane przez profesjonalnego tłumacza

pisemne i ustne tłumaczenie na norweski

tłumaczenia techniczne z polskiego na norweski

norweskie tłumaczenia medyczne

tłumaczenia marketingowe

tłumaczenia prawnicze na język norweski oraz z języka norweskiego

tłumaczenia specjalistyczne z języka polskiego na język norweski i odwrotnie

tłumaczenia urzędowe

Gdy w grę wchodzi jakość, tu nie ma żartów. Jak nikt inny wiemy co jest tu najważniejsze. Samo przełożenie słów to jeszcze za mało abyś mógł osiągnąć sukces w Norwegii.

Tłumaczenie norweskiego: zgrany duet

Szukasz rzetelnego biura tłumaczeń norweskiego? Doskonale trafiłeś! Oferujemy tłumaczenia z języka norweskiego lub na język norweski. Tylko profesjonalne tłumaczenia z języka norweskiego pomogą Ci osiągnąć więcej. A my jesteśmy po to, aby Ci w tym pomóc. Co możemy dziś zrobić dla Ciebie i twojego sukcesu? Stwórzmy zgrany duet, który wykona przekład na miarę oczekiwań.

Wykonamy dla Ciebie tłumaczenie pisemne i tłumaczenie ustne, każdej umowy handlowej, treści e- maila czy ulotki skandynawskiej. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Potrzebujesz uwierzytelnić dokument? Szukasz tłumacza przysięgłego języka norweskiego? Dla nas pracują najlepsi eksperci od norweskiego. Nasz zespół tworzą tłumacze i native speakerzy, dla których norweski jest językiem ojczystym. Znamy się na norweskich tłumaczeniach jak nikt.

Oczekujesz więcej? Proszę bardzo. Poznaj, co możemy dla Ciebie zrobić w temacie tłumaczenia norweskiego. Jeśli już nas znasz, wiesz jak działamy. Poznaj cennik tłumaczeń, zamów bezpłatną wycenę. Bo to działa na Twoją korzyść. To naprawdę proste!

Gotowe tłumaczenie będziesz miał szybciej niż myślisz. Wykonujemy tłumaczenia w oparciu o politykę prywatności i najwyższą poufność danych. Bez zaufania obu stron nie ma dobrej współpracy. Wiemy to doskonale, dlatego prosimy abyś poznał jak chronimy Twoje dane osobowe. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych” nie jest tylko pusta obietnicą. Dla nas liczy się to, co możemy dla Ciebie zrobić przy tłumaczeniu z i na język norweski.

A na koniec kilka słów o historii norweskiego: dla tych, którzy lubią wiedzieć więcej

 Język norweski należy do grupy języków germańskich. Podobnie zresztą jak język duński i szwedzki. Dlatego te języki skandynawskie są do siebie bardzo podobne. Te trzy języki uznaje się za wzajemnie zrozumiałe do tego stopnia, że bez problemów można się w nich dogadać, tak są do siebie podobne. Koniecznie to poznaj z naszym biurem tłumaczeń!

Norwegowie od najmłodszych lat uczą się języka angielskiego. Nic dziwnego, w końcu cały świat od przedszkola poznaje język angielski. Jednak w odróżnieniu od innych nacji, Norwegowie używają angielskiego na zmianę z norweskim. Dlatego, jeśli nie znasz norweskiego, ale angielski znasz na dobrym poziomie, z pewnością dogadasz się z Norwegami.

Potrzebujesz tłumaczenia norweskiego? Poznaj naszą wysoką jakość i super ceny. Każdą stronę norweski – tłumaczenia wyceniamy indywidulanie według ilości znaków ze spacjami.

Jakość tłumaczeń jest bowiem dla nas najważniejsza. jeśli chcesz poznać nasze tłumaczenia na język norweski lub z niego, zapraszamy do kontaktu. Zobacz jak wyjątkowo można podejść do tłumaczenia z języka norweskiego na język polski. Bez wątpienia docenisz to, co możemy dla Ciebie zrobić w tej kwestii.

Doskonale wiemy, że jakość i cena są bardzo ważne. Dlatego nie staramy się tworzyć zbędnych treści, a jedynie to, co w tłumaczeniu najważniejsze. Konkrety, jakość i konkurencyjna cena. Tym właśnie różnimy się od innych biur tłumaczeń. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić! Bo jakość ma znaczenie, naprawdę!